cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.sk

REPORT: Riders Dirt Contest 2014, Lipany

Koncom augusta, konkrétne 23.8., sa v meste Lipany konala dirtová akcia pod názvom RIDERS DIRT CONTEST. Počasie bolo objednané na príjemných 23°C, aby sa chalani vo vzduchu niekam nevyparili. Na riderov čakali ušejpované dirty Behind the hall dirts pozostávajúce z päť metrového rozjazdu z ktorého sa rútili na 2 skoky, klopkenku a ukončili to step-upom.

 

VIDEOPOZVÁNKA: XSC Dirt Contest 2014, Stará Ľubovňa

XSC Dirt Contest 2013 bola jedna z najlepších slovenských BMX/MTB súťaží na dirt jumpoch. Špičkoví jazdci, ešte lepšie triky a samozrejme poriadna after party. Už o pár dní tu máme tretí ročník tejto súťaže, prídite si zajazdiť, podporiť a samozrejme sa zabaviť. 

 

VIDEO: First Slovak Slopestyle 2014, Kálnica

Prvý Slovenský Slopestyle sa konal v dňoch 20.-22.6. v Dema Bike Park Kálnica. Po preloženom prvom termíne nám tentokrát počasie prialo celé tri dni. Prinášame ti oficiálne video, fotky a pár slov od organizátora, Vila Križana.

 

POZVÁNKA: Prvý slovenský slopestyle

Slopestyle už nie je MTB disciplína, ktorú by si mohol pozerať len na videách. Vilko Križan sa rozhodol priniesť európskych jazdcov na Slovensko a 17. mája to spolu všetci odpália poriadnou akciou v Kálnici. Prídeš? 

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288191
Dnes176
Včera1316
Mesiac23108
калькулятор калорий
avana dapoxetine