cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skVIDEO: Simmons a Tippie na Marse!

Freeride sa konečne dostal aj na inú planétu! Wade Simmons a Brett Tippie sa rozhodli rozšíriť lokality na jazdenie. Ich prvou zastávkou je Mars - The ShRED Planet. 

 

Víťazné videá Red Bull Film Your Ride 2013

Viac ako 900 ľudí naplnilo klub LOFT! v stredu večer 20. Novebra 2013 počas slávnostného vyhlásenia najlepších akčných videí s hlavným elementom jazda Red Bull Film Your Ride Awards. Víťazom hlavnej kategórie Best Video sa stal skejtový príbeh Lost & Found z dielne slovenských kameramanov Matúša Amricha a Miloslava Sallyho.

 

POZVÁKA: NetBuilding Flatdance 2013, Stará Ľubovňa

Po maximálne úspešnom ročníku 2012 sa NetBuidling Flatdance teší na skvelé výkony jazdcov aj tento rok. Naposledy sa o prvé miesta bili jazdci ako Dominik Nekolný, Jean-Francois Boulianne, Martin Dražil a iní, ako to bude tento rok? Nenechajte si újsť túto skvelú akciu už 26. októbra. Prinášame vám video z minulého roka a, samozrejme, propozície.

 

VIDEO: Roman Pichnarčík Autumn 2013 Edit

Romana Pichnarčíka dnes už na Slovensku netreba predstavovať. Jeho skills a štýl valcujú väčšinu domácich dirtových podujatí a berú prvé miesta. A keďže sú to už pravdepodobne posledné dni jazdenia, Pichi si pre vás pripravil krátky edit, z ktorého spadnete zo stoličky.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288147
Dnes132
Včera1316
Mesiac23064
калькулятор калорий
avana dapoxetine