cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.sk

POZVÁNKA: XC Memoriál Juzeka Hutníka 2013

Pozývame Vás na ďalší ročník úspešného preteku Memoriál Juzeka Hutníka 2013. Cyklisti si tradične zmerajú svoje sily na poslednom preteku v sezóne a to v Starej Ľubovni. Už 27. 10. si príďte zajazdiť, alebo aspoň povzbudiť jazdcov. Pozrite si video z trate.

 

VIDEOPOZVÁNKA: XSC Dirt Contest 2013, Stará Ľubovňa

"XSC Dirt Contest 2013" v spolupráci s OZ XSC (Extreme sports crew) je druhý ročník celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou v BMX a MTB dirt jump disciplíne po minuloročnom „Opening Jam for BMXSHOP.sk". Prinášame vám videopozvánku a propozície. 

 

VIDEO: Počuli ste už o Vincentovi?

Koľko máte rokov? Ako dlho už jazdíte na skateboarde? Vincent Nava má 14, jazdí dva a pol roka a ako jazdí posúďte sami. Je to proste nereálne!


 

VIDEO: Trailer na nové video NotBad

Na videá ako Strenght in Numbers, Follow Me, Seasons si určite pamätáte. Anthill Films už koncom júla predstaví ďalšie skvelé video s názvom NotBad. Ide o siedmych jazdcov a tridsať dní jazdenia. Pozrite si trailer.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288130
Dnes115
Včera1316
Mesiac23048
калькулятор калорий
avana dapoxetine