cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.sk

Tuning zraz premení Svidník na Monako

TUNING ZRAZ Svidník napíše 9. – 11. augusta 2013 svoju siedmu kapitolu. V priebehu troch dní sa svidnícke letisko premení na výnimočnú prehliadku tuningovej fantázie zloženej zo štvorkolesových šperkov vybrúsených od vizuálnych inovácií, cez technickú kreativitu až po ich rýchlosť a silu.

 

Symfónia 2 sekúnd. Spomalená zastávka v boxoch F1

Pred Veľkou cenou Nemecka sa muselo myslieť na každý detail a zastávka v boxoch je pochopitelne jednou z najdôležitejších súčastí každých pretekov. Ako ju zvládajú technici Red Bullu? Nazri na ich umenie prostredníctvom perfektného spomaleného videa.

 

Propozície: Majstrovstvá Slovenska v zajzde na bicykloch, Jasná

Prinášame vám propozície na Majstrovstvá Slovenska a 5. kolo Slovenského pohára v zjazde na bicykloch v stredisku Giant Bike Park Jasná - Nízke Tatry.

 

Dušan Antalík má bronz v BMX pretekoch

Jeden z najlepších slovenských BMX jazdcov, Dušan Antalík, sa umiestnil na skvelom treťom mieste na pretekoch Dirt&Roll, ktoré sa uskutočnili v Jičíně v Českej republike. Dušan tak potvrdil, že patrí v BMX športe medzi svetovú špičku.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288148
Dnes133
Včera1316
Mesiac23065
калькулятор калорий
avana dapoxetine