cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skVIDEO: Bratislava City Downhill - Mitch Delfs a Austin Warren tréningová jazda

Mestský zjazd v Bratislave je úspešne za nami a dúfajme, že sa z neho stane tradícia. Prinášame vám výsledky jazdcov a ukážku trate v podaní Mitcha Delfsa a Austina Warrena. 

 

Aká bude trať na Bratislava City Downhill?

Časový harmonogram a zoznam jazdcov na Bratislava City Downhill sme vám priniesli už včera, no a čo ich čaká na trati? Nebude sa iba jazdiť, ale aj lietať.


 

Časový harmonogram a zoznam jazdcov - Bratislava City DH

Po jedenástich rokoch sa v bratislavských uliciach bude opäť jazdiť kráľovská disciplína. Prinášame vám časový harmonogram a zoznam štartujúcich jazdcov. Už túto sobotu!

 

TEASER: Danny MacAskill's Imaginate

Určite si pamätáte streetového mága a youtube hviezdu - Danny MacAskill zajtra, 18. júna, predstaví svoje dlho očakávané video Imaginate. Videli ste už teaser?

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288135
Dnes120
Včera1316
Mesiac23052
калькулятор калорий
avana dapoxetine