cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skVIDEO: Bude Svetový pohár v mestských zjazdoch aj na Slovensku?

To by sme sa mali dozvedieť už v najbližších dňoch, avšak trailer od Filipa Polca nasvedčuje tomu, že áno. Vo videu sa okrem známych lokalít ako Valparaiso, Lisabon, Santos, Paríž a Rio de Janeiro spomína aj Bratislava.

 

VIDEO: Backdoor playground na Chopku

Chalani z MK Video productions natočili naozaj luxusný slovenský edit z freeride-u na Chopku. Sleduj osem minút kvalitného prašanu a jazdenia. 

 

VIDEO: Dušan Antalík má striebro z Majstrovstiev Francúzska v snowscoote

Jeden z najlepších slovenských Snowscoot a BMX jazdcov, Dušan Antalík, sa umiestnil na skvelom druhom mieste na Majstrovstvách Francúzska vo snowscoote, v kategórií Big Air, teda Freestyle skokoch na ľadových skokoch. Dušan tak potvrdil, že patrí v snowscoot športe medzi svetovú špičku.

 

VIDEO: Bez víťazstva 2013, bežecké lyžovanie

Dňa 10.2.2013 sa uskutočnil nultý ročník Behu víťazstva, kde sa súťažilo klasickou metódou v bežeckom lyžovaní. Pozrite si krátky zostrih. 

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288255
Dnes240
Včera1316
Mesiac23172
калькулятор калорий
avana dapoxetine