cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skKráľ Chopka je Michal Bekeš!

Druhý ročník masového zjazdu Red Bull Zjazd na Doraz, ktorý sa konal počas víkendu v lyžiarskom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách,  vyhral Michal Bekeš (23). Lyžiarsky inštruktor zo Ždiaru prevalcoval celé štartovné pole a spôsobom štart-cieľ dominoval na 4,1km trati s prevýšením 815 metrov časom 2:11,23 min.

 

Pozvánka: Kráľ Chopka po čiernej zjazdovke, na doraz!

Stovky extrémnych lyžiarov a snowboardistov mieria cez víkend do lyžiarskeho strediska Jasná v Nízkych Tatrách na masový zjazd Red Bull Zjazd na Doraz. 620 odvážlivcov (!) sa prihlásilo do kvalifikačných bojov, z ktorých postúpi 300 najrýchlejších do masového zjazdu takmer z vrcholu Chopka po čiernej zjazdovke! Šusovať jeden z najťažších lyžiarskych terénov na Slovensku s dĺžkou 4100 metrov budú aj takí prominenti ako golfistka Zuzana Kamasová, či operný spevák Filip Tůma.

 

VIDEO: Snowparade, zjazd na horských bicykloch, Ski Bachledová

Na afterparty po Snowparade v Ski Bachledová sa určite ešte všetci bavia. My vám prinášame krátky zostrih z akcie a video z trate. 


 

Pozvánka: Snow & Bikes 2013 - Chopok

Biková sezóna nekončí na jeseň, ale zaujímavé preteky sú pre vás nachystané celoročne. Snow & Bikes 2013 je seriál troch pretekov, ktoré začínajú už 12.1.2012 na Chopku.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288139
Dnes124
Včera1316
Mesiac23056
калькулятор калорий
avana dapoxetine