cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.sk

VIDEO: Memoriál Juzeka Hutníka 2012

V poradí už druhý ročník cyklistickej cross country súťaže, ktorá sa už tradične koná ako jedna z posledných v sezóne. Memoriál Juzeka Hutníka aj tento rok prilákal mnoho priaznivcov cyklistiky, aj napriek počasiu, ktoré bolo prekvapením nie len pre organizátorov. Pozrite si video z trate a výsledky. 

 

FOTO: Polc lietal ako najrýchlejší kondor

Biker Filip Polc opäť potvrdil, že v mestských zjazdoch nemá na svete konkurenciu. Na mestskom zjazde Red Bull Descenco Del Condor v bolívijskom meste La Paz opäť zvíťazil s rozdielom triedy! Trať s názvom "zostup kondora" mala 2,2 kilometra a Polc zajazdil čas 2:32,89 minúty. Celý zjazd začínal v meste El Alto vo výške 4085 metrov nad morom a končil v bolívijskej horskej metropole La Paz vo výške 3600 metrov nad morom.

 

FOTO: NetBuilding FlatDance 2012, Stará Ľubovňa

Všetko to začalo jedného pekného večera, keď mi zavolal Richard Štefančík, že plochu na FlatDance už dostavali a že ju mám prísť vyskúšať. Tak som sa vybral do mestskej športovej haly, tam ma už netrpezlivo očakával celý organizačný tím. Plocha prešla mojím schválením, takže všetko bolo pripravené na zajtrajšie majstrovstva SR.

 

VIDEO: DH-Zone.sk Ride For Fun

Video vzniklo neplánovane. Ale v rámci testovania rôznych pohľadov a uhlov GoPro Cam, som ju skúsil na motorke. A tu je výsledok. Keďže video je už trošku staršie, pokročili sme v projektoch a chystáme ešte dva veľké. Obidva sa budú týkať downhillu na bicykloch. V súčastnosti zostrojujeme nové homemade držiaky za pomoci technikov.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288256
Dnes241
Včera1316
Mesiac23173
калькулятор калорий
avana dapoxetine