cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skVIDEO: KÁMO TRIP, marec 2014

Tento trip vznikol len takou myšlienkou do vetra v jeden deň počas jazdenia v LTR hale v Prešove, no stal sa skutočnosťou a jedným z naj tripov! Názov tripu nebol do poslednej chvíle známy, no postaral sa o to iniciátor tripu, Pichi. Keď sa pýtate prečo KAMO, tak len z jediného dôvodu. U Pichiho sme si všimli, že akosi podozrivo často rozpráva slovo kamo, začali sme to počítať a len za jednu hodinu sme mu to narátali 97 krát, preto KAMO TRIP.

 

Banshee Bikes predstavuje svoj továrny team na sezónu 2014!

Niekoľkonásonbnému majstrovi ČR v zjazde, Matejovi Charvátovi a Kataríne Keherovej, sa podaril na domácej scéne historický kúsok. Založili prvý MTB UCI Trade Team, za ktorý budú jazdiť nie len domáci jazdci, ale aj zvučné mená z Nového Zélandu.

 

VIDEO: Juhoamerické double pre Polca

Druhú zastávku série mestských zjazdov na horských bicykloch City Downhill World Tour v čilskom Valparaise vyhral biker Filip Polc. Po prvom kole v brazílskom Santose dominoval aj v Čile na Red Bull Valparaiso Cerro Abajo.  Aj napriek hrozivému pádu v prvej tréningovej jazde, keď si poriadne treskol hlavu o betón, dokázal oplatiť minuloročnú porážku svojmu najväčšiemu rovalovi z Kolumbie Marcelovi Gutiérezzovi.

 

VIDEO: Testovanie nových CTM Dirtking bicyklov

Pre vás, ktorí sledujete slovenskú freestyle MTB scénu sú mena Viliam Križan a Roman Pichnarčík určite známou premennou. Pred novou sezónou sa udialo pár zmien, ktoré sa dnes rozhodli odprezentovať v ich najnovšom videu.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288196
Dnes181
Včera1316
Mesiac23113
калькулятор калорий
avana dapoxetine