cialis soft 20mg

Vitajte na Speedsport.sk - brána do sveta rýchlych športov

You are here: Home

Aktuálne na Speedsport.skVIDEO: Filip Polc už 4. krát víťazom v Santose!

Nebolo to tak dávno, keď sa v Bratislave konal pilotný pretek pre svetovú sériu. Tá sa stala skutočnosťou a dnes sa konalo jej prvé kolo v brazílskom Santose. Filip Polc si na svoje konto pripísal ďalšie víťazstvo a na trati v Santose zajazdil nový rekord. Pozrite si video z jeho jazdy. AKTUALIZOVANÉ O OFICIÁLNE VIDEO

 

Pozvánka: Masový extremný zjazd opäť v Tatrách

Po dvoch úspešných masových zjazdoch Red Bull Zjazd na doraz v uplynulých dvoch rokoch sa tento rok uskutočnia na slovenských horách hneď dva extrémne zjazdy pod názvom Red Bull Homerun. Je to výzva pre najrýchlejších zjazdárov na snowboardoch a lyžiach. Jeden vo Vysokých Tatrách už túto sobotu (8.2.2014) a druhý v Nízkych Tatrách (23.9.2014).

 

VIDEO: Arkády Downhill 2014

Oficiální video z Arkády DownMallu, netradičního sjezdu obchodním domem bez omezeného provozu, který se jel 18.1.2014 v obchodním centru Arkády na pražském Pankráci!

 

VIDEO: Adam Žampa a jeho prípravy na Olympiádu

Poniektorí z vás už určite rátajú dni do Olympiády v Soči. Spolu so slovenským reprezentantom v alpskom lyžovaní, Adamom Žampom, sme si pre vás pripravili krátke video o jeho prípravách do Soči. 

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Žampa Project Sochi - Adam Žampa

SPEEDSPORT OSOBNOSTI


Lukáš Plátek, niektorí ho možno poznajú pod prezývkou "Plaťo". Chalan z Rajeckých Teplíc, ktorý jazdí "bomby furt". V  kat. hobby full dával bedne, no tento rok jazdí elitu, kde to určite nemá ľahké. Ride Cup mu síce možno nevyšiel, ale čaká ho ešte plno ťažkých pretekov, ktoré môže rozhodnúť...

David KrizekDavid Krížek. Veľmi obľúbená a populárna osoba nielen v Českom jachtingu, ale aj na Slovensku. Skromný, ale ambiciózny chalan z Plzne. Jachtingu sa venuje od detstva. Zaujímavosť : vždy vztyčuje na lodi spolu s Českou aj Slovenskú vlajku.

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Lubomir FabianPrinášame Vám exkluzívny rozhovor s asistentom trénera mužského lyžovania s Ľubom Fabiánom. Rozhovor o tom, ako to presne nemá vyzerať, alebo o tom ako pochovať reprezentáciu najmasovejšieho športu na Slovensku.

Six Stars

Denné počítadlo

5288177
Dnes162
Včera1316
Mesiac23094
калькулятор калорий
avana dapoxetine