cialis soft 20mg
You are here: Home Osobnosti Marek Peško a fourcross v Maribore


Marek Peško a fourcross v Maribore

E-mail Tlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Marek Pesko Marek Peško, účastník Svetového Pohára Nissan UCI v Maribore. Krátky pokec o tom, ako bolo a ako bude.

Ako si spokojný s 27. miestom, ktoré si dal v Maribore ?

Tak mal som v pláne dať aspoň 1/4 finále, ale vo 4x je ťažké niečo naplánovať :) V štvrtkovom tréningu a piatkovej kvalifikácii mi to na suchom pekne lietalo, a však pred finále celý deň pršalo a trať sa zmenila na kĺzisko. Ale nato, že som mal obuté spiky druhý raz, tak to celkom šlo.. :)


Aká bola podľa teba trať, páčila sa ti ?

Trať bola od minulého roka mierne prestavaná a myslím, že k lepšiemu. Je jedna z tých lepších a mám ju rád lebo nie je bikrosová, a to sa mi v poslednej dobe dosť zapáčilo. Technická, miestami rýchla, aj väčší skok, takže spokojnosť.

Čo ďalej, aké máš plány v tejto sezóne ?

Tak, zo Svetového pohára ž len Rakúsky Schladming, nakoľko ďalšie dve kolá sa jazdia v Amerike a na to nemám financie, taktiež s Fort Williamom mi to túto sezónu nevišlo :( A okrem toho mám v pláne odjazdiť Český a Rakúsky pohár :)


Jazdíš sám za seba alebo nejaký klub ?

Sám za seba bohužiaľ. V minulosti som bol podporovaný v bikrose, v tyme CK Twister, ale v súčastnosti sa zameriavam čiste na fourcross, v ktorom nemám žiadnu podporu :(


Takže žiaden sponzor ?

Ako som spomínal, žiadnej priamej podpory sa mi zatiaľ nedostalo vo fourcrosse. A tak to leží na ramenách mojím obetavým rodičom. Uvidíme, na budúcu sezónu by som niečo málol mal dostať a snáď sa podarí aj viac, záleží samozrejme aj na tom, aký bude ďalší priebeh tejto sezóny.

Chvíľu si jazdil aj za repre, ak sa dobre spomínam.

Ja ani sám neviem, či som bol v repre alebo som ešte v repre.. :) Skrátka, istý čas som jazdil v repre drese z dôvodu nedostatku UCI bodov. Taktiež minuloročné Majstrovstvá Sveta a tohtoročné Majstrovstvá Európy idem repre.


Ako si sa dostal k 4X ? Downhill si neskúšal ?

V podstate od kedy jazdím na bicykli, čo je asi od 14tich rokov. Jazdím akokeby 4X, aj keď vtedy som o tom športe nevedel :) v sezónach 2006 a 2007 som skúšal jazdiť aj Európske poháre BMX, ale nešlo to, tak ako som si predstavoval, tak som zostal pri fourcrosse. A DH som neskúšal, aj keď ma to trošku láka :)

A ešte mám pre teba jednu tradičnú otázku, čo by si si zobral na opustený ostrov ? :)

Fuuha, tých veci by bolo viac, ale ak by som si mal vybrať, tak určite osobu, s ktorou by som bol rád :)

Fotogaléria Mareka Peška:


Komentáre (0)

RSS feed Comments

Napíš komentár

smaller | bigger

busy
 
avana dapoxetine