cialis soft 20mg
You are here: Home Články MTB VIDEO: Testovanie nových CTM Dirtking bicyklov


VIDEO: Testovanie nových CTM Dirtking bicyklov

E-mail Tlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 6
SlabéDobré 

Pre vás, ktorí sledujete slovenskú freestyle MTB scénu sú mena Viliam Križan a Roman Pichnarčík určite známou premennou. Pred novou sezónou sa udialo pár zmien, ktoré sa dnes rozhodli odprezentovať v ich najnovšom videu.

 Spoločnosť CTM dalo v navrhnutí svojho vlastného rámu voľnú ruku Vilovi Križanovi a tak po roku navrhovania a testovania je rám CTM DirtKing Expert konečne vonku. Minulá sezóna bola pre Romana Pichnarčíka mimoriadne úspešná, keď pozbieral prvé miesta hneď na siedmych pretekoch v rade. Preto sa spoločnosť CTM rozhodla ponúknuť miesto v ich tíme práve Romanovi na sezónu 2014. Ich spoločným plánom je aj tento rok obísť čo najviac akcií, obsadiť čo najviac popredných miest nie len u nás, ale aj v zahraničí a prezentovať nový rám DirtKing. Roman rovnako prisľúbil pravidelné video edity. 


Obaja jazdci si prevzali bicykle priamo v CTM Factory a následne ich testovali v Trenčíne a v hale v Šuranoch. Od skladania bicyklov až po ich prvé testovanie vo fabrike, si môžete pozrieť v ich novom spoločnom video edite:

"Som rád, že môžem jazdiť za CTM, rám mi sedí skvele. Vilo si dal na geometrii naozaj záležať." Roman PichnarčíkKomentáre (0)

RSS feed Comments

Napíš komentár

smaller | bigger

busy
 
avana dapoxetine