cialis soft 20mg
You are here: Home Články MTB VIDEO: KÁMO TRIP, marec 2014


VIDEO: KÁMO TRIP, marec 2014

E-mail Tlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 22
SlabéDobré 

Tento trip vznikol len takou myšlienkou do vetra v jeden deň počas jazdenia v LTR hale v Prešove, no stal sa skutočnosťou a jedným z naj tripov! Názov tripu nebol do poslednej chvíle známy, no postaral sa o to iniciátor tripu, Pichi. Keď sa pýtate prečo KAMO, tak len z jediného dôvodu. U Pichiho sme si všimli, že akosi podozrivo často rozpráva slovo kamo, začali sme to počítať a len za jednu hodinu sme mu to narátali 97 krát, preto KAMO TRIP.Plány boli najprv na Berryho halu v Hradci Králové no nakoniec sme dali Wienner-Neustadt DIRT HANGAR, halu Šurany a dirty vo Vrábloch. Tripu sa zúčastnili Roman Pichi Pichnarčík, Andreas Andy Fiore, Patrik MOLKY Molnár, Erik Kroťas Krotký a Juraj Ďuďo Žiak.


KAMO TRIP / MARCH 2014 from RADRIDE on Vimeo.

1.deň- DIRT HANGAR

Dohoda bola stretneme sa o pol siedmej pri Bille v Starej Ľubovni, no ako to zvykom býva, modrý Ford Focus nesklamal a meškal. Molky medzitým pri Bille trochu vymrzol ale skúsený Andy rátal so všetkým a prišiel pre istotu o trištvrte na 7. Pichi sa nevyspal moc dobre kvôli nádche a hneď len čo prišiel nahádzali sme veci čo najúspornejšie do kufra. Andy si tam dovolil dať vak o niečo skôr ako mal dovolené a Pichi zavelil „do pysku načo tam ten vak dávaš?“ Sadáme do auta a vyrážame. Cestou sme vzali z Popradu Kroťasa a nakoniec nastúpil Ďuďo v Ružomberku. Cesta ubehla celkom rýchlo. Na diaľnici nám ohlo auto, lebo náš šofér si nevšimol dosť prudkú zákrutu a vpálil do nej rovno stopade. Cestou sme si dali prestávku na odpočívadle kde sa Andy trošku potykoval z jeho džúsu. Občekli sme aj bratislavský skatepark a o pár minút smer Rakúsko. Ujebalo dekel na aute ale to určite ešte niekde  na našich cestách. Chvíľu trvalo dirt hangár nájsť, no zachránil nás Ďuďo, ktorý to po nemecky sypal neskutočne s jedným pánom v akejsi firme. Prišli sme na miesto a po zhliadnutí mini pumptracku sme vedeli, že sme na správnom mieste. Dorazil 15 ročný chalan na motorke a otvoril nám hangár. Tri dirty a pohodový pumptrack v hale nás potešil, no trochu sa trip zvrtol. Pichi strhol závit na kľuke a jazdil s pedálom nakloneným o 45°. Takto zadelil ešte tailwhip na poslednom dirte. Andy pretočil hneď prvé beko až na chrbát. Ako sám povedal je to terminátor a naložil nádherný 360 invert. Kroťas zlomil brzdové čeluste. Molky sa išiel na tento trip rozjazdiť zo svojho nedávneho zranenia, hrotiť nemohol, tak mu požičal svoje a takto Erik zajazdil čisto bikeflip. Ďuďo sa tento deň len zahrieval, no zaslal tam riadny superman a trišestky. V hale sa ukázal aj Brad Simms spolu s maďarskými ridermi. Dojazdilo sa a večer smer ubytko Šurany.


2.deň- HALA ŠURANY

Ráno sme si nakúpili raňajky a šli sme vyriešiť Pichiho kľuku. V jednom malo bikeshope sa týpkovi podarilo šikovne narezať novú vložku pre pedál a Pichi mohol za hodinku opäť jazdiť na 100%. Medzi tým sme šli pozrieť backyard Romana Moldu, opravili sme dekel a smer hala. Asi okol 13:00 sme sa začali rozjazďovať, nuž na 3 hodinky to tam zamorili maďarskí rideri. Ako povedal sám malý Maťko Molnár, keď vyšiel z haly: „MAĎARIZÁCIA!“ Pojazdili sme si zatiaľ foampit a  za celý deň padali triky ako superman, doublewhipy, bar bar, 360 bar, bikeflip, manual to flair, a od Andyho aj mega slowmo backflip cez funbox. Dali sme si pohodový game of BIKE na step-upe. Rozdeli sme sa na MTB a BMX. MTB v zložení Pichi, Ďuďo, Moldik. Za BMX Kroťas, Molky a Andy. Dosť dlhý čas nikto ani jedno písmeno, no nakoniec to zabili MTBčkári s trikmi ako onefoot x-up to can landing alebo suicide. Okolo deviatej sme sa pobrali na ubytko zložiť si veci a šli sa najesť do reštaurácie. Asi po hodine sme dorazili na izbu a do pol druhej ráno sme sledovali Pichiho old videá.


3.deň - DIRTY VRÁBLE

Ráno vstávačka, pobaliť sa a smer Vráble. Raňajky sme si vychutnali na masívnom slnku rovno na drope. Plný enerigie sme šejpli nanovo step-up rozkopali dopad a tak sme si dali poriadnu step-up sešn. Medzi tým dorazil aj domáci Aďo Bujalko, ktorý zadelil triple barspin, beko barspin, bar to condor a vecičky  v 36kách. Andy skúšal barrel roll no nakoniec si riadne pri tomto triku naložil na hlavu bikom. Z prvej odjazdil backflip bar, krásne 360ky, backflipy, tailwhipy a barspiny. Ďuďo Žiak s motokrosovým štýlom zabil neskutočný superman nothing, nofoot cancan nohand, 360ky a superman seat grab indian. Pichi motal obrovské veci ako flipwhip, 360 bar, barrel roll, condor to barspin a 360 whip na jednu nohu. Kroťas mal svoj deň a šľapalo mu to neuveriteľne. 360 whip z prvej, backflipy, nofoot cancan to tailwhip, double tailwhipy. Skúšal aj superman seat grab to tailwhip no nevyšlo to úplne čisto. Na tomto tripe brakeless Molky nadelil frontflip, tailwhipy, double tailwhip a dosť zaujímavú 360ku. Začalo sa stmievať a neostalo nič iné ako sa pomaly pobrať domov. Pár teplých slov do kamery ohľadom celého tripu od každého, tetris level 1000 v kufri a smer Stará Ľubovňa.

Trip aj napriek nie úplne ideálnemu začiatku dopadol skvele, všetci si kvalitne zajazdili, pribudli nové triky, nový ľudia a hlavne TOP zážitky s TOP partou. Snáď aj nabudúce v tomto KAMO zložení.


Komentáre (1)

RSS feed Comments
...
0
3. den vrable pichi 360bar condor to bar nechapem smilies/cheesy.gifDDDDD
Anonym , marca 12, 2014

Napíš komentár

smaller | bigger

busy
 
avana dapoxetine