cialis soft 20mg
You are here: Home Články MTB

MTB


Užívateľské hodnotenie: / 9
SlabéDobré 

REPORT: Riders Dirt Contest 2014, Lipany

Koncom augusta, konkrétne 23.8., sa v meste Lipany konala dirtová akcia pod názvom RIDERS DIRT CONTEST. Počasie bolo objednané na príjemných 23°C, aby sa chalani vo vzduchu niekam nevyparili. Na riderov čakali ušejpované dirty Behind the hall dirts pozostávajúce z päť metrového rozjazdu z ktorého sa rútili na 2 skoky, klopkenku a ukončili to step-upom.

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

VIDEOPOZVÁNKA: XSC Dirt Contest 2014, Stará Ľubovňa

XSC Dirt Contest 2013 bola jedna z najlepších slovenských BMX/MTB súťaží na dirt jumpoch. Špičkoví jazdci, ešte lepšie triky a samozrejme poriadna after party. Už o pár dní tu máme tretí ročník tejto súťaže, prídite si zajazdiť, podporiť a samozrejme sa zabaviť. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

VIDEO: First Slovak Slopestyle 2014, Kálnica

Prvý Slovenský Slopestyle sa konal v dňoch 20.-22.6. v Dema Bike Park Kálnica. Po preloženom prvom termíne nám tentokrát počasie prialo celé tri dni. Prinášame ti oficiálne video, fotky a pár slov od organizátora, Vila Križana.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

POZVÁNKA: Prvý slovenský slopestyle

Slopestyle už nie je MTB disciplína, ktorú by si mohol pozerať len na videách. Vilko Križan sa rozhodol priniesť európskych jazdcov na Slovensko a 17. mája to spolu všetci odpália poriadnou akciou v Kálnici. Prídeš? 

 
Užívateľské hodnotenie: / 22
SlabéDobré 

VIDEO: KÁMO TRIP, marec 2014

Tento trip vznikol len takou myšlienkou do vetra v jeden deň počas jazdenia v LTR hale v Prešove, no stal sa skutočnosťou a jedným z naj tripov! Názov tripu nebol do poslednej chvíle známy, no postaral sa o to iniciátor tripu, Pichi. Keď sa pýtate prečo KAMO, tak len z jediného dôvodu. U Pichiho sme si všimli, že akosi podozrivo často rozpráva slovo kamo, začali sme to počítať a len za jednu hodinu sme mu to narátali 97 krát, preto KAMO TRIP.

   
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Banshee Bikes predstavuje svoj továrny team na sezónu 2014!

Niekoľkonásonbnému majstrovi ČR v zjazde, Matejovi Charvátovi a Kataríne Keherovej, sa podaril na domácej scéne historický kúsok. Založili prvý MTB UCI Trade Team, za ktorý budú jazdiť nie len domáci jazdci, ale aj zvučné mená z Nového Zélandu.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Juhoamerické double pre Polca

Druhú zastávku série mestských zjazdov na horských bicykloch City Downhill World Tour v čilskom Valparaise vyhral biker Filip Polc. Po prvom kole v brazílskom Santose dominoval aj v Čile na Red Bull Valparaiso Cerro Abajo.  Aj napriek hrozivému pádu v prvej tréningovej jazde, keď si poriadne treskol hlavu o betón, dokázal oplatiť minuloročnú porážku svojmu najväčšiemu rovalovi z Kolumbie Marcelovi Gutiérezzovi.

 
Užívateľské hodnotenie: / 6
SlabéDobré 

VIDEO: Testovanie nových CTM Dirtking bicyklov

Pre vás, ktorí sledujete slovenskú freestyle MTB scénu sú mena Viliam Križan a Roman Pichnarčík určite známou premennou. Pred novou sezónou sa udialo pár zmien, ktoré sa dnes rozhodli odprezentovať v ich najnovšom videu.

   
Užívateľské hodnotenie: / 11
SlabéDobré 

VIDEO: Filip Polc už 4. krát víťazom v Santose!

Nebolo to tak dávno, keď sa v Bratislave konal pilotný pretek pre svetovú sériu. Tá sa stala skutočnosťou a dnes sa konalo jej prvé kolo v brazílskom Santose. Filip Polc si na svoje konto pripísal ďalšie víťazstvo a na trati v Santose zajazdil nový rekord. Pozrite si video z jeho jazdy. AKTUALIZOVANÉ O OFICIÁLNE VIDEO

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Arkády Downhill 2014

Oficiální video z Arkády DownMallu, netradičního sjezdu obchodním domem bez omezeného provozu, který se jel 18.1.2014 v obchodním centru Arkády na pražském Pankráci!

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Simmons a Tippie na Marse!

Freeride sa konečne dostal aj na inú planétu! Wade Simmons a Brett Tippie sa rozhodli rozšíriť lokality na jazdenie. Ich prvou zastávkou je Mars - The ShRED Planet. 

   
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

POZVÁKA: NetBuilding Flatdance 2013, Stará Ľubovňa

Po maximálne úspešnom ročníku 2012 sa NetBuidling Flatdance teší na skvelé výkony jazdcov aj tento rok. Naposledy sa o prvé miesta bili jazdci ako Dominik Nekolný, Jean-Francois Boulianne, Martin Dražil a iní, ako to bude tento rok? Nenechajte si újsť túto skvelú akciu už 26. októbra. Prinášame vám video z minulého roka a, samozrejme, propozície.

   
avana dapoxetine