cialis soft 20mg
You are here: Home Články Motošport

Moto šport


Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Tuning zraz premení Svidník na Monako

TUNING ZRAZ Svidník napíše 9. – 11. augusta 2013 svoju siedmu kapitolu. V priebehu troch dní sa svidnícke letisko premení na výnimočnú prehliadku tuningovej fantázie zloženej zo štvorkolesových šperkov vybrúsených od vizuálnych inovácií, cez technickú kreativitu až po ich rýchlosť a silu.

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Symfónia 2 sekúnd. Spomalená zastávka v boxoch F1

Pred Veľkou cenou Nemecka sa muselo myslieť na každý detail a zastávka v boxoch je pochopitelne jednou z najdôležitejších súčastí každých pretekov. Ako ju zvládajú technici Red Bullu? Nazri na ich umenie prostredníctvom perfektného spomaleného videa.

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: DH-Zone.sk Ride For Fun

Video vzniklo neplánovane. Ale v rámci testovania rôznych pohľadov a uhlov GoPro Cam, som ju skúsil na motorke. A tu je výsledok. Keďže video je už trošku staršie, pokročili sme v projektoch a chystáme ešte dva veľké. Obidva sa budú týkať downhillu na bicykloch. V súčastnosti zostrojujeme nové homemade držiaky za pomoci technikov.

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: Rallye Tatry 2012

Minulý víkend (28.07.2012) sa konal ďalší úspešný ročník podtatranskej automobilovej súťaže Rallye Tatry 2012, ktorá sa jazdila na dvoch úsekoch s celkovou dĺžkou 13,7 km. V spolupráci s tímom LoRacing team, ktorý sa umiestnil na piatom mieste v absolútnom poradí Vám ponúkame možnosť nahliadnuť do ich jázd.

 
Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

FOTO: Autoslalom Autoglym 2012

Tento rok je na východnom Slovensku naplánovaných až 6 pretekov, z ktorých sa už jeden konal 1.mája. Súťaž AutoSlalom AUTOGLYM 2012 sa konala vo Svidníku na ploche letiska, kde si zmerali sily autá rôznych kategórii.

   
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

POZVÁNKA: FMX Session Bratislava

Jazdíš motokros, na trati ťa najviac bavia skoky a chcel by si skúsiť niečo iné? Pozrel by si si ako lietajú šialenci s motorkami vzduchom vzdialenosti cez 20 metrov? Tak potom je táto pozvánka práve pre teba!

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

Red Bull New Year. No Limits

Dva svetové rekordy v priebehu niekoľkých sekúnd v posledných minútach roku 2011. Presne to si zaumienili dvaja extrémni kamaráti Levi LaVallee a Robbie Maddison. Jeden na snežnom skútri, druhý na motorke.

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

FOTO: Tunnocks Tour of Mull Rally 2011

Ostrov Mull sa nachádza vo vnútorných Hebrydoch na západnom pobreží Škótska. Hlavným mestečkom je mesto Tobermory so svojimi pestro pomaľovanými domami na hlavnej ulici. Tobermory ročne navštívia tisíce turistov z celého sveta a jedným z dôvodov je aj Rally of Mull, ktoré sa každoročne koná už viac ako 40 rokov a je vyhlásené za jedno z najťažších. Pýtate sa prečo?

   
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Španiel Torres je korunovaným kráľom Red Bull X-Fighters

Španiel Dany Torres (24) je celkovým víťazom Red Bull X-Fighters v roku 2011. Za šampióna najprestížnejšieho podujatia vo freestyle motokrose (FMX) bol korunovaný na ostrove Cockatoo v austrálskom Sydney, kde sa počas víkendu jazdili posledné zo šiestich pretekov sezóny 2011. Pred vypredaným štadiónom, keď sa séria Red Bull X-Fighters vôbec prvýkrát konala v Austrálii, zvíťazil pred domácim publikom takmer 11-tisíc divákov, lokálny jazdec Josh Sheehan.

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

Neprekonateľný Adams

Najlepšie triky a saltá na motorke predviedol v sobotu večer v Poznani Američan Nate Adams, ktorý si vyslúžil 18-te kariérne víťazstvo na pretekoch Red Bull X-Fighters. Na mestskom štadióne praskajúcom vo švíkoch, s kulisou 35-tisíc divákov, nedal Adams svojmu finálovému rivalovi Španielovi Danymu Torresovi žiadnu šancu. Na treťom mieste skončil Eigo Sato z Japonska.

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

Dany Torres je najlepší toreádor na motorke!

Španiel Dany Torres (24) chytil býka za rohy a uchmatol víťazstvo na historickom desiatom podujatí Red Bull X-Fighters v býčej aréne Las Ventas pred domácim publikom. Iba pár týždňov po nepríjemnom páde v Ríme, s piatimi zlomenými kosťami, zaťal zuby a doma sa predviedol v plnej paráde. Rev motoriek, 25-tisíc horkokrvných Španielov a magické býčia aréna Las Ventas. Jednoducho, Madrid má všetko!

   
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

FOTO: Sony Ericsson Freestyle Motocross Bratislava 2011

Začiatkom júnového mesiaca tohto roku Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave uvítal niekoľko najlepších, no tentokrát už nie hokejistov, ale jazdcov freestyle motocrossu sveta. Aké triky sa chalanom podarili a ako bolo si pozrite na fotkách.

   
avana dapoxetine