cialis soft 20mg
You are here: Home Články Lyžovanie

Lyžovanie

Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

Pozvánka: Masový extremný zjazd opäť v Tatrách

Po dvoch úspešných masových zjazdoch Red Bull Zjazd na doraz v uplynulých dvoch rokoch sa tento rok uskutočnia na slovenských horách hneď dva extrémne zjazdy pod názvom Red Bull Homerun. Je to výzva pre najrýchlejších zjazdárov na snowboardoch a lyžiach. Jeden vo Vysokých Tatrách už túto sobotu (8.2.2014) a druhý v Nízkych Tatrách (23.9.2014).

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

VIDEO: Adam Žampa a jeho prípravy na Olympiádu

Poniektorí z vás už určite rátajú dni do Olympiády v Soči. Spolu so slovenským reprezentantom v alpskom lyžovaní, Adamom Žampom, sme si pre vás pripravili krátke video o jeho prípravách do Soči. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 8
SlabéDobré 

VIDEO: Backdoor playground na Chopku

Chalani z MK Video productions natočili naozaj luxusný slovenský edit z freeride-u na Chopku. Sleduj osem minút kvalitného prašanu a jazdenia. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

VIDEO: Bez víťazstva 2013, bežecké lyžovanie

Dňa 10.2.2013 sa uskutočnil nultý ročník Behu víťazstva, kde sa súťažilo klasickou metódou v bežeckom lyžovaní. Pozrite si krátky zostrih. 

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

Kráľ Chopka je Michal Bekeš!

Druhý ročník masového zjazdu Red Bull Zjazd na Doraz, ktorý sa konal počas víkendu v lyžiarskom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách,  vyhral Michal Bekeš (23). Lyžiarsky inštruktor zo Ždiaru prevalcoval celé štartovné pole a spôsobom štart-cieľ dominoval na 4,1km trati s prevýšením 815 metrov časom 2:11,23 min.

   
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Pozvánka: Kráľ Chopka po čiernej zjazdovke, na doraz!

Stovky extrémnych lyžiarov a snowboardistov mieria cez víkend do lyžiarskeho strediska Jasná v Nízkych Tatrách na masový zjazd Red Bull Zjazd na Doraz. 620 odvážlivcov (!) sa prihlásilo do kvalifikačných bojov, z ktorých postúpi 300 najrýchlejších do masového zjazdu takmer z vrcholu Chopka po čiernej zjazdovke! Šusovať jeden z najťažších lyžiarskych terénov na Slovensku s dĺžkou 4100 metrov budú aj takí prominenti ako golfistka Zuzana Kamasová, či operný spevák Filip Tůma.

 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

FOTO: Tatranský masový zjazd na doraz

Strkanica, tlačenica, lakťovky, blokovanie súpera, paličky medzi lyže - to všetko boli povolené zbrane na štarte prvého slovenského masového zjazdu Red Bull Zjazd na Doraz, ktorý sa konal, príznačne, 1. apríla v Tatranskej Lomnici. Medzi inými nechýbali ani Veronika Zuzulová, Filip Polc a Tomáš Kraus.

 
Užívateľské hodnotenie: / 5
SlabéDobré 

FOTO: Súkromný archív Adama Žampu

Nedávno sme Vám priniesli rozhovor s reprezentantom Slovenska, s Adamom Žampom, ktorý patrí medzi našich najúspešnejších lyžiarov. Za dobrými výsledkami sa skrýva tvrdý a poctivý tréning, no aj ten môže byť zábavou. Adamovi sa podarilo zachytiť mnoho skvelých momentov počas jeho sústredení a my Vám prinášame niekoľko pekných záberov.

   
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Red Bull Zjazd na Kreche 2011

V nedeľu 27. februára čakalona Tatranskú Lomnicu masívne ráno. 256 lyžiarov a snowboardistov na štarte pretekov s masovým štartom Red Bull Zjzad na Kreche. Slnkom zaliate tatranské údolie a perfektné snehové podmienky prilákali stovky pretekárov i divákov.

 
Užívateľské hodnotenie: / 4
SlabéDobré 

Kitzbuehel - Hahnenkamm 2011

Hahnenkamm, Hahnenkamm. O Hahnenkamme sa toho už popísalo veľa. Veľa sa píše a ešte sa veľa bude. Každý január, týždeň po Wengene prichádza jeho čas.

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

VIDEO: Chimæra

Nedávno sme mali tú možnosť odprezentovať Vám teaser na nové video od Sherpas Cinema a keďže majú producenti záberov dosť, tak sme si dnes pre všetkých priaznivcov freeski pripravili ďalší skvelý teaser s nezabudnuteľnými natočenými zábermi z ich dielne. Len si nasaďte slúchadlá a zvyšok nechajte na Vaše zmysly. (VIDEO)

   
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

VIDEO: All.I.Can

(VIDEO) The Sherpas (sherpascinema.com) sú hrdý na možnosť odprezentovania nového filmu All.I.Can: dvojročný hlavný filmový projekt, ktorý prebúdza naše vášne jazdenia a hľadania hôr s potenciálom pomôcť životnému prostrediu. 

   
avana dapoxetine