cialis soft 20mg
You are here: Home Články Jachting

Jachting


Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO - Speed worlds 2009 Karpathos

Už štvrtý krát si v malebnej dedinke Afiartis na ostrove Karpathos dali stretnutie najrýchlejší windsurferi sveta. Od 31.júla do 5.augusta sa tam uskutočnili Speed World Tour 2009. Najdôležitejšia udalosť čo sa týka vody, vetra a dosky s plachtou. 


 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Puma sa vracia!

FOTO: Loď Puma Ocean Racing, ktorá sa úspešne prezentovala na pretekoch Volvo Ocean Race 2008-09, bude opäť skúšať šťastie v nasledujúcej edícii VOR 2011-12 pod vedením „starého“ a skúseného skippera Kena Reada.


 
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 

FOTO: Príprava na Volvo Ocean Race 2011

Zhruba o necelý rok začnú najťažšie jachtárske preteky na svete Volvo Ocean Race 2011/2012. Preteky začnú 5. novembra 2011 v španielskom Alicante a končia 7. júla 2012 v írskom Galway. Aj keď rok do štartu je dlhá doba, posádky už dnes testujú nové lode s novými technológiami, ale aj nových členov. Testy prebiehajú v rôznych končinách sveta, záleží to od domovského prístavu tej-ktorej lode a chlapi sa nevyhýbajú ani prudkým búrkam.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Pozdrav od Davida Křížka⁺

K novoročným pozdravom pre našich čitateľov pripájame aj pozdrav od najlepšieho moreplavca od čias Kryštofa Columbusa, Davida Křížka.

 
Užívateľské hodnotenie: / 8
SlabéDobré 

Jachting v Chorvátsku...


Ahojte, 30.3. som sa vrátil z Chorvátska. To čo sme tam zažili bol horor. Už nikdy nepoviem o Jadrane, že je to teplá voda vo vani alebo čajíček..

   
avana dapoxetine