cialis soft 20mg
You are here: Home Články Iné športy

Iné športy

Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Počuli ste už o Vincentovi?

Koľko máte rokov? Ako dlho už jazdíte na skateboarde? Vincent Nava má 14, jazdí dva a pol roka a ako jazdí posúďte sami. Je to proste nereálne!


 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

VIDEO: Dušan Antalík má striebro z Majstrovstiev Francúzska v snowscoote

Jeden z najlepších slovenských Snowscoot a BMX jazdcov, Dušan Antalík, sa umiestnil na skvelom druhom mieste na Majstrovstvách Francúzska vo snowscoote, v kategórií Big Air, teda Freestyle skokoch na ľadových skokoch. Dušan tak potvrdil, že patrí v snowscoot športe medzi svetovú špičku.

 
Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

FOTO: NetBuilding FlatDance 2012, Stará Ľubovňa

Všetko to začalo jedného pekného večera, keď mi zavolal Richard Štefančík, že plochu na FlatDance už dostavali a že ju mám prísť vyskúšať. Tak som sa vybral do mestskej športovej haly, tam ma už netrpezlivo očakával celý organizačný tím. Plocha prešla mojím schválením, takže všetko bolo pripravené na zajtrajšie majstrovstva SR.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Američan Jones obhájil víťazstvo v Alcatraze

San Francisco, USA (24. september 2012) - V drsných podmienkach väznice Alcatraz sa počas víkendu uskutočnilo svetové finále Red Bull King of the Rock. V tuhom finálovom súboji neoficiálnych majstrovstiev sveta v streetbale jeden na jedného, obhájil minuloročné víťazstvo Američan Jones. Slovák Jaro Ciho nepostúpil z prvého kola cez Španiela Cuestu, no napriek tomu účasť na svetovom finále je preňho veľkým úspechom.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Kreatívne plavidlá na Red Bull Rapids

Red Bull Rapids hľadá odvážnych plavčíkov, zaslúžilých kapitánov a admirálov námorných flotíl, ktorí postavia vlastnú loď a spolu s hviezdnou posádkou na palube preplavia zradné pereje divokej čunovskej riavy.  Plavidlo, ktoré prejde 200-metrovú trať najrýchlejšie a svojim inovatívnym dizajnom ohúri porotu a divákov na brehu, bude korunované za víťaza.

   
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Kyle Croxall vyhral ľadový otvárak v Saint Paul

Kanaďan Kyle Croxall zarmútil úradujúceho majstra Arttu Pihlainena z Fínska v napínavom súboji pred zamrznutým, ale nadšeným davom 80-tisíc divákov na úvodných pretekoch svetovej série zajzdu ľadovým korytom Red Bull Crashed Ice v americkom Saint Paul v Minnesote.

 
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 

Aj v roku 2012 sa bude trieštiť ľad

S pôsobivou históriou zdobiacou jeho minulosť, sa extrémnemu zjazdu ľadovým korytom Red Bull Crashed Ice začína nová sezóna. Bitka o majstrovský titul sa tento rok uskutoční na štyroch pretekoch v Severnej Amerike aj Európe.

 
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Klaudia Medlová obsadila skvelé 4. miesto vo Švajčiarsku

Mladá talentovaná snowboardistka Klaudia Medlová, má za sebou prvý tohoročný veľký Big Air pretek pod krídlami TTR vo Švajčiarsku, označený ako „6 stars event“. Klaudia neostala nič dlžná svojej pozícii Majsterky Slovenska vo Freestyle snowboardingu a v medzinárodnej konkurencii skončila na skvelom 4. mieste, keď absolútne očarila rozhodcov z jej “signature“ trikom bs rodeom .

   
Užívateľské hodnotenie: / 10
SlabéDobré 

FOTO: Kopřivná Fest Vol. 2

Na Morave sa uskutočnil už druhý ročník Kopřivna FESTu, ktorého cieľom nebolo priniesť návštevníkom nie len muziku, no taktiež spropagovať netradičné športy.  Myšlienka hudobných festivalov s atmosférou pretekov sa nám i Vám páči čoraz viac. Pozrite si fotky, ktoré nafotil Tomáš Oravec.

 
Užívateľské hodnotenie: / 5
SlabéDobré 

Kráľom pltí je Peter Fabian

Ostré súboje najlepších slovenských pltníkov, úžasná kulisa malebných vrcholkov Troch korún a 1200 ľudí na brehoch rieky Dunajec, ktorí mohutne povzbudzovali na podujatí Red Bull Kráľ Pltí. V Červenom Kláštore na Pieninách sa po tuhom boji stal najlepším pltníkom Peter Fabian (33) zo Spišskej Starej Vsi.

 
Užívateľské hodnotenie: / 5
SlabéDobré 

FOTO: Divokí wakeboardisti na Divokej vode

Včera (18.6.2011) sa v Čunove konala akcia, ktorá mala na Slovensku svoju premiéru. Počasie možno nevyšlo ako by sme si predstavovali, no pri atmosfére, ktorá panovala po celé podujatie, na tom vôbec nezáležalo.

   
Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Skok z Mont Blancu na prvý pokus!

Ruský skokan Valery Rozov dnes prekonal ďalší rekord. Odetý vo wingsuite, skočil z talianskej strany najvyššieho alpského vrchu Mont Blac a rútil sa voľným pádom rýchlosťou 200 km/h! Padák otvoril po 800 metrovom voľnom páde a pristál na ľadovci Brenva.

   
avana dapoxetine